Fundacja Wspierania Talentów Sportowych

Fundacja Wspierania Talentów Sportowych to polska organizacja pozarządowa, która pomaga młodym i bardzo młodym, pełnym pasji sportowcom. Fundacja jest głównym organizatorem RG Summer Academy. Prowadzi także inne projekty sportowe skierowane do dzieci i młodzieży. Jednym z nich jest GymJoy Academy, idealne miejsce, w którym dzieci poprzez zabawę poznają podstawy sportów akrobatycznych i gimnastycznych.

RG Legia Warszawa

Największy klub gimnastyki artystycznej w Polsce z wyjątkową kadrą trenerską szkoloną w Kazachstanie, Rosji, Uzbekistanie i na Ukrainie. Ponad 500 gimnastyczek RG Legia w wieku 4-15 lat doskonali swoje umiejętności na planszach w kilku halach sportowych w Warszawie i Starych Babicach.

Klub znany jest w kraju i za granicą, między innymi ze swoich flagowych zawodów MAZOVIA CUP. Prestiżowego turnieju, który w ubiegłym roku przyciągnął prawie 300 gimnastyczek z 12 krajów, w tym uczestniczki najważniejszych światowych zawodów w gimnastyce artystycznej. MAZOVIA CUP odbywa się w tej samej hali sportowej, w której będą odbywały się treningi RG Summer Academy.

SPORT ZONA

SportZona.pl przybliża wybrane dyscypliny sportowe fanom. Jest to również nowoczesna platforma komunikacyjna dla federacji, sponsorów i organizatorów wydarzeń sportowych.

SportZona.pl dostarcza wartościowe i unikalne treści wykorzystując zaawansowane technologicznie narzędzia.